Zhotovení velkoploformátových fotografií

Studio Ilford 
Od letošního roku Vám nabízíme zcela novou službu, velkoplošný tisk. Služba je určena všem zákazníkům, kterým nestačí obvyklé formáty fotografií. Fotografie jsou zhotovovány na plotru EPSON STYLUS PRO 9800.

Ceník  zhotovení velkoplošných fotografií.

Epson Stylus 9800Profesionální inkoustová tiskárna (plotr) Epson Stylus PRO 9800 je vybavena sedmi barevnými náplněmi (Cc Mn Y Kk) a tiskne piezoelektrickou technologií na role, listy nebo kašírované desky až v rozlišení 2880 x 1440 DPI. Takto vysoká kvalita tisku zaručuje dokonalé podání barevných tónů a přechodů i při několikanásobném zvětšení. Firma ILFORD zatím dodala na trh tři druhy tiskových medií navržených speciálně pro inkoustový piezoelektrický tisk.

Studio Glossy RC
je fotopapír s lesklým povrchem pro tradiční zvětšeniny, poskytuje excelentní výsledky, dokonalé v jasu a kontrastu obrazu. Je určen pro kvalitní fotografie všech žánrů.
Studio Pearl RC
je fotopapír s luxusním polomatným povrchem vhodným pro portrétní i uměleckou fotografii.
Studio Fine Art
je speciální materiál s dokonale matným povrchem nahrazující klasický barytový fotomateriál. Fotografie na tomto materiálu působí neopakovatelným dojmem klasické umělecké fotografie.
Studio Gloss Studio Pearl Studio Art


 

 

© 2008 Foto Anýžová Dana, Česká 62, Beroun

Vytvořeno službou Webnode