Digitální minilab

Kodak

Naše zpracovatelské zařízení digitální minilab Nioritsu QSS 3202 pracuje s lázněmi Kodak, obraz je vysvícen na fotopapír Kodak Professional SUPRA ENDURA Premiere, který zajišťuje vynkající ostrost a podání odstínů všech barev, včetně černé, při zpracování Vašich fotografií.

Kodak

Minilab

Skener, který slouží pro digitalizaci předloh je osazen SW Digital ICE 4.0., který odstraňuje prach a škrábance na Vašich negativech. V případě zájmu Vám snímek upravíme tak, aby kontrast a jas na nich byl vyvážen.

 

Index print

Index  PrintZhotovíme Vám všechny Vaše záběry na jedné fotografii, která se tak stane velmi dobrým pomocník při výběru těch nejlepších snímků. Index print vyrábíme v různých velikostech.
 
 

 KONTAKT PRINT

Kontakt PrintZ filmu Vám zhotovíme náhled fotografií ve velikosti až 20x30 cm. Pokud archivujete negativy je kontakt print ideální náhled pro Vaší orientaci.

Kalendáře

KalendářeKalendáře s fotografiemi dle Vašeho výběru a přání Vám nabídneme v několika možnostech: měsíční, půlroční i roční.

 

FOTOGRAFIE Z DIAFILMŮ (kinofilmů i svitkových)

Fotografie z diafilmůZpracujeme Vám fotografie z diapozitivů (které Vám zhotovíme i vyvoláme procesem E-6).

FOTOGRAFIE Z DIARÁMEČKU (kinofilmů i svitkových)

Fotografie z diarámečkůPřímo z Vašich diarámečků Vám zpracujeme fotografie ve Vámi vybraném formátu a v případě zájmu Vám starší snímky elektronicky vyčistíme.

MULTI PRINT

Multi printJeden snímek Vám umístíme v různých velikostech na jednu fotografii.

TÓNOVANÉ FOTOGRAFIE Z BAREVNÝCH NEGATIVŮ

Tónované fotografieZ Vašich barevných negativů zhotovíme tónované fotografie (23 tónů) dle Vašeho přání.

BÍLÝ RÁMEČEK

Bílý rámečekV případě Vašeho přání zhotovíme fotografie s bílým rámečkem - zdarma.

TEXT VE FOTOGRAFIÍCH

Text ve fotografiíchDo Vašich fotografií vložíme text dle Vašeho přání v různých velikostech, barvách i stínování.

RETUŠE (OPRAVA) POŠKOZENÝCH FOTOGRAFIÍ

RetušeVlastníte staré, poškozené (roztržením, ohnutím, politím tekutinou) fotografie? Záleží-li Vám na jejich motivu, vyčistíme Vám je a namnožíme ve Vámi zvoleném formátu.

RETUŠ ČERVENÝCH OČÍ

Retuš červených očíNa Vašich snímcích mají osoby červené oči?! Jejich odstranění provedeme bez problémů.

ČERNOBÍLÁ FOTOGRAFIE Z BAREVNÉ

Černobílá fotografie z barevnéZ Vašich barevných fotografií dle Vašich požadavků zhotovíme černobílé (retro) fotografie.

OZDOBNÉ RÁMEČKY

Ozdobné rámečkyVaši fotografii zakomponujeme do ozdobného nebo stylového rámečku (narození dítěte, svatby, pozvánky).

ÚPRAVA KONTRASTU A JASU

Úprava kontrastu a jasuPovedla se Vám zdařilá fotografie a některá část je zastřena stínem, nebo nemáte osvětleny osoby v pozadí. Na Vaše přání Vám snímek upravíme do Vámi navržené podoby.

KOLÁŽE, FOTOMONTÁŽE, SKLÁDÁNÍ SNÍMKŮ

Koláže, fotomontáže, skládání snímkůChcete překvapit kamarády, známé zdařilých složením snímků (fotomontáží). Po dodání Vašich podkladů Vám zakomponujeme do snímku cokoli si dokážete představit. Nezhotovujeme pornografické montáže.

 SKLÁDÁNÍ PANORAMATICKÝCH FOTOGRAFIÍ

Skládání panoramatických fotografiíPovedlo se Vám báječně nafotografovat krajinu vedle sebe a máte pocit, že by se mohla složit do panoramatického snímku. Zhotovíme Vám panoramatickou fotografii až do šíře 60 cm a délky Vašich přání.

© 2008 Foto Anýžová Dana, Česká 62, Beroun

Vytvořeno službou Webnode